Продукція > TDK CORPORATION > KPZ1608SHR601ATD25
KPZ1608SHR601ATD25
KPZ1608SHR601ATD25 TDK Corporation
beads_automotive_power_kpz1608-hr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Soft Termination
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 56000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - KPZ1608SHR601ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 1 A, KPZ-HR Series, 0.15 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.15ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: KPZ-HR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KPZ1608SHR601ATD25 KPZ1608SHR601ATD25 Виробник : TDK 2914587.pdf Description: TDK - KPZ1608SHR601ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 1 A, KPZ-HR Series, 0.15 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: KPZ-HR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
KPZ1608SHR601ATD25 KPZ1608SHR601ATD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_power_kpz1608-hr_en.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Soft Termination
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 37
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.15ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: KPZ-HR Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 94
KPZ1608SHR601ATD25 KPZ1608SHR601ATD25 Виробник : TDK beads_automotive_power_kpz1608-hr_en.pdf Ferrite Beads 600MHz 150mOhm 25% 1608 AEC-Q200