Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM21ER61E106KHA1K
KRM21ER61E106KHA1K
KRM21ER61E106KHA1K Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 25V X5R SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM21ER61E106KHA1K KRM21ER61E106KHA1K Виробник : Murata Electronics k70e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 10UF 25V X5R SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
KRM21ER61E106KHA1K KRM21ER61E106KHA1K Виробник : Murata Electronics KRM21_X5R_16V-25V_HA_E-1065053.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 10uF 25volts X5R 10%