Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM31FR61E106KH01K
KRM31FR61E106KH01K
KRM31FR61E106KH01K Murata Electronics
KRM31_E-1989709.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 9352 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM31FR61E106KH01K KRM31FR61E106KH01K Виробник : Murata Electronics KRM31_E.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 10 µF