Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM31KC81E106KH01K
KRM31KC81E106KH01K
KRM31KC81E106KH01K Murata Electronics
KRM31_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 25V X6S 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 25volts X6S 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM31KC81E106KH01K KRM31KC81E106KH01K Виробник : Murata Electronics KRM31_E-1065031.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 25volts X6S 10%