Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM31KC8YA106KH01K
KRM31KC8YA106KH01K
KRM31KC8YA106KH01K Murata Electronics
KRM31_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 5559 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 35V; X6S; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 35V, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: KRM, Operating temperature: -55...105°C, Dielectric: X6S, Roll diameter max.: 330mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM31KC8YA106KH01K Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 35V; X6S; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 35V
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: KRM
Operating temperature: -55...105°C
Dielectric: X6S
Roll diameter max.: 330mm