Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM31KR72A105KH01K
KRM31KR72A105KH01K
KRM31KR72A105KH01K Murata Electronics
KRM31_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 1.0UF 100V 10% 1206
на замовлення 5126 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM31KR72A105KH01K KRM31KR72A105KH01K Виробник : Murata Electronics KRM31_E.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1 µF