Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55L7U2J333JDL1K
KRM55L7U2J333JDL1K
KRM55L7U2J333JDL1K Murata Electronics
KRM55_U2J_630_1_25kV_E-1876238.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 630Vdc 33000pF +/-5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук