Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55L7U2J473JDL1K
KRM55L7U2J473JDL1K
KRM55L7U2J473JDL1K Murata Electronics
KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47000PF 630V U2J NONSTD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Temperature Coefficient: U2J
Capacitance: 47000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47000PF 630V U2J NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Temperature Coefficient: U2J, Capacitance: 47000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55L7U2J473JDL1K KRM55L7U2J473JDL1K Виробник : Murata Electronics KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 630Vdc 47000pF +/-5%