Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55L7U3A103JDL1K
KRM55L7U3A103JDL1K
KRM55L7U3A103JDL1K Murata Electronics
KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10000PF 1000V U2J NONSTD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1000V U2J NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55L7U3A103JDL1K KRM55L7U3A103JDL1K Виробник : Murata Electronics KRM55_U2J_630_1_25kV_E-1876238.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 10000pF +/-5%