Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55L7U3A103JDL1L
KRM55L7U3A103JDL1L
KRM55L7U3A103JDL1L Murata Electronics
KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 1000Vdc 10000pF +/-5%
на замовлення 566 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1000V U2J NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55L7U3A103JDL1L KRM55L7U3A103JDL1L Виробник : Murata Electronics KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf Description: CAP CER 10000PF 1000V U2J NONSTD