Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR71E156KH01K
KRM55LR71E156KH01K
KRM55LR71E156KH01K Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 15UF 25V X7R 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR71E156KH01K KRM55LR71E156KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT