Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR71J475KH01K
KRM55LR71J475KH01K
KRM55LR71J475KH01K Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 63V X7R 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 4.7uF 63volts X7R 10% 1 Chip Type.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR71J475KH01K KRM55LR71J475KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 4.7uF 63volts X7R 10% 1 Chip Type