Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR71J475KH01L
KRM55LR71J475KH01L
KRM55LR71J475KH01L Murata Electronics
KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63VDC 4.7uF 10% X7R 1 Chip Type
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук