Продукція > MURATA > KRM55LR72A475KH01L
KRM55LR72A475KH01L
KRM55LR72A475KH01L Murata
krm55lr72a475kh01.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% 1 Stacked 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR72A475KH01L KRM55LR72A475KH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
KRM55LR72A475KH01L KRM55LR72A475KH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf Speciality Ceramic Capacitors