KRM55LR72E684KH01K
KRM55LR72E684KH01K Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.68UF 250V X7R SMD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 250volts X7R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR72E684KH01K KRM55LR72E684KH01K Виробник : Murata Electronics c02e-837205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.68uF 250volts X7R 10%