Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR72J224KH01K
KRM55LR72J224KH01K
KRM55LR72J224KH01K Murata Electronics
KRM55_250V_1kV_E-1989808.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 1470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR72J224KH01K KRM55LR72J224KH01K Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.22UF 630V X7R SMD