Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55LR72W474KH01K
KRM55LR72W474KH01K
KRM55LR72W474KH01K Murata Electronics
KRM55_250V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 450V X7R SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 450V X7R SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR72W474KH01K KRM55LR72W474KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_250V_1kV_E-1989808.pdf Speciality Ceramic Capacitors