KRM55LR73A104KH01K
KRM55LR73A104KH01K Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R SMD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.1uF 1000volts X7R 10% 1 Chip Type.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55LR73A104KH01K KRM55LR73A104KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_250V_1kV_E-1989808.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 0.1uF 1000volts X7R 10% 1 Chip Type