Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55QC71E476KH13L
KRM55QC71E476KH13L
KRM55QC71E476KH13L Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55QC71E476KH13L KRM55QC71E476KH13L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KRM55QC71E476KH13L KRM55QC71E476KH13L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 47UF 25V 10% 2220