Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55QR71J106KH01K
KRM55QR71J106KH01K
KRM55QR71J106KH01K Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 63V X7R SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 63V X7R SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55QR71J106KH01K KRM55QR71J106KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER 10UF 63V X7R SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KRM55QR71J106KH01K KRM55QR71J106KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors 10UF 63V 10% 2220