Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55QR7YA176KH01K
KRM55QR7YA176KH01K
KRM55QR7YA176KH01K Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 17UF 35V X7R
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.154" (3.90mm)
Capacitance: 17 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 17UF 35V X7R, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.154" (3.90mm), Capacitance: 17 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55QR7YA176KH01K KRM55QR7YA176KH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors
товару немає в наявності
KRM55QR7YA176KH01K Виробник : MURATA KRM55_25V-100V_E.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 17uF; 35V; X7R; ±10%; SMD; 2220; 330mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: KRM
Kind of capacitor: MLCC
Dielectric: X7R
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 17µF
Roll diameter max.: 330mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 35V