Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55QR7YA226KH01L
KRM55QR7YA226KH01L
KRM55QR7YA226KH01L Murata Electronics
KRM55_25V_100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors 22UF 35V 10% 2220
на замовлення 1667 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55QR7YA226KH01L KRM55QR7YA226KH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 587 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF