Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55R5C2J223JDL1L
KRM55R5C2J223JDL1L Murata Electronics
KRM55_C0G_630V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22000PF 630V C0G NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції KRM55R5C2J223JDL1L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55R5C2J223JDL1L KRM55R5C2J223JDL1L Виробник : Murata Electronics KRM55_C0G_630V_1kV_E-1989737.pdf Speciality Ceramic Capacitors