Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55T5C3A303JDL1K
KRM55T5C3A303JDL1K
KRM55T5C3A303JDL1K Murata Electronics
KRM55_C0G_630V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 22220
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.201" (5.10mm)
Capacitance: 0.03 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 22220, Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.201" (5.10mm), Capacitance: 0.03 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55T5C3A303JDL1K Виробник : Murata Electronics KRM55_C0G_630V_1kV_E-1989737.pdf Speciality Ceramic Capacitors 30000pF 1000VDC 0.05 C0G