Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55T5C3A363JDL1L
KRM55T5C3A363JDL1L
KRM55T5C3A363JDL1L Murata Electronics
KRM55_C0G_630V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 36 NF 1KV C0G/NP0 2SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 36 nF
на замовлення 378 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 36 NF 1KV C0G/NP0 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.240" L x 0.201" W (6.10mm x 5.10mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 36 nF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55T5C3A363JDL1L KRM55T5C3A363JDL1L Виробник : Murata Electronics KRM55_C0G_630V_1kV_E-1989737.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M)C0G0.036F +/-5%1000V
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
KRM55T5C3A363JDL1L KRM55T5C3A363JDL1L Виробник : Murata Electronics KRM55_C0G_630V-1kV_E.pdf Description: CAP CER 36 NF 1KV C0G/NP0 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 36 nF