Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55T7U2J663KDL1K
KRM55T7U2J663KDL1K Murata Electronics
KRM55_U2J_630-1.25kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 66000PF 630V U2J NONSTD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 66000PF 630V U2J NONSTD, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції KRM55T7U2J663KDL1K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55T7U2J663KDL1K KRM55T7U2J663KDL1K Виробник : Murata Electronics KRM55_U2J_630_1_25kV_E-1876238.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220(5750M) U2J 630Vdc 66000pF +/-10%