KRM55TR71E336MH01K
KRM55TR71E336MH01K Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 33UF 25V X7R 2220
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 33uF 25volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55TR71E336MH01K KRM55TR71E336MH01K Виробник : Murata Electronics c02e-837205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 33uF 25volts X7R 20%