KRM55TR72J334MH01K
KRM55TR72J334MH01K Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.33UF 630V X7R SMD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55TR72J334MH01K KRM55TR72J334MH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_250V_1kV_E-1989808.pdf Speciality Ceramic Capacitors