Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55TR72W105MH01L
KRM55TR72W105MH01L
KRM55TR72W105MH01L Murata Electronics
KRM55_250V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 435 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 450V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55TR72W105MH01L KRM55TR72W105MH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_250V-1kV_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 450V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF