KRM55TR73A154MH01K
KRM55TR73A154MH01K Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.15UF 1KV X7R SMD
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55TR73A154MH01K KRM55TR73A154MH01K Виробник : Murata Electronics KRM55_250V_1kV_E-1989808.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT