Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55TR7LV684MH01K
KRM55TR7LV684MH01K
KRM55TR7LV684MH01K Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER .68UF 630V X7R 2220
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER .68UF 630V X7R 2220, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 0.68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55TR7LV684MH01K Виробник : Murata Electronics KRM_X7R_LV_LX_E-3158722.pdf Speciality Ceramic Capacitors 0.68uF 630VDC 20% X7R