Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55WR71H336MH01L
KRM55WR71H336MH01L
KRM55WR71H336MH01L Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55WR71H336MH01L KRM55WR71H336MH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KRM55WR71H336MH01L KRM55WR71H336MH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E.pdf Speciality Ceramic Capacitors