Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRM55WR71J226MH01L
KRM55WR71J226MH01L
KRM55WR71J226MH01L Murata Electronics
KRM55_25V-100V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - KRM55WR71J226MH01L - Keramikvielschichtkondensator, 22 µF, 63 V, ± 20%, X7R, 6.4 mm, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Stapelhöhe: 6.4mm, Spannung (DC): 63V, Produktpalette: KRM Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRM55WR71J226MH01L KRM55WR71J226MH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V-100V_E.pdf Description: CAP CER MLCC
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 63V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 245 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KRM55WR71J226MH01L KRM55WR71J226MH01L Виробник : Murata Electronics KRM55_25V_100V_E-1989669.pdf Speciality Ceramic Capacitors
на замовлення 378 шт:
Мінімальне замовлення: 2
KRM55WR71J226MH01L KRM55WR71J226MH01L Виробник : MURATA 2726480.pdf Description: MURATA - KRM55WR71J226MH01L - Keramikvielschichtkondensator, 22 µF, 63 V, ± 20%, X7R, 6.4 mm, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Stapelhöhe: 6.4mm
Spannung (DC): 63V
Produktpalette: KRM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C