KRPA-11AN-24
KRPA-11AN-24 TE Connectivity
ENG_DS_1308242_KRPA_0715-3344386.pdf
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays DPDT 10A 24VAC
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 84 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 2400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRPA-11AN-24 KRPA-11AN-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1993352.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KRPA-11AN-24 - RELAY, DPDT, 240VAC, 10A
tariffCode: 85364900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KRPA-11AN-24 KRPA-11AN-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 2400VA
на замовлення 144 шт:
KRPA-11AN-24 KRPA-11AN-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-713177.pdf General Purpose Relays DPDT 10A 24VAC