KRPA-5AY-120
KRPA-5AY-120 TE Connectivity
ENG_DS_1308242_KRPA_0715-3344215.pdf
Виробник: TE Connectivity
Industrial Relays SPDT 5A 120VAC
на замовлення 127 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KRPA-5AY-120 - RELAY, SPDT, 120VAC, 5A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Alloy, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 2.25kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Socket, Produktpalette: KRPA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 120VAC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 120VAC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRPA-5AY-120 KRPA-5AY-120 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1993352.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KRPA-5AY-120 - RELAY, SPDT, 120VAC, 5A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Alloy
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 2.25kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Socket
Produktpalette: KRPA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 120VAC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 120VAC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KRPA-5AY-120 KRPA-5AY-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 120V
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 17.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 1200VA
на замовлення 147 шт:
KRPA-5AY-120 KRPA-5AY-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-713175.pdf General Purpose Relays SPDT 5A 120VAC