Продукція > MURATA ELECTRONICS > KRT31KC8YA106KH01L
KRT31KC8YA106KH01L
KRT31KC8YA106KH01L Murata Electronics
KRT31_X6S_35V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 35VDC 10uF 10% X6S AEC-Q200 Single Stack
на замовлення 966 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 35V X6S 1206, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 35V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.138" L x 0.067" W (3.50mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.114" (2.90mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRT31KC8YA106KH01L KRT31KC8YA106KH01L Виробник : Murata Electronics KRT31_X6S_35V_E.pdf Description: CAP CER 10UF 35V X6S 1206
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.138" L x 0.067" W (3.50mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.114" (2.90mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X6S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF