Продукція > KUDOM > KSI380D40-L
KSI380D40-L
KSI380D40-L KUDOM
info-p%20ksi380d40-l.pdf
Виробник: KUDOM
380VAC; 4-32VDC; 40A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Jednofazowy; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSI380D40-L P KSI380D40-L
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
380VAC; 4-32VDC; 40A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Jednofazowy; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSI380D40-L P KSI380D40-L, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KSI380D40-L KSI380D40-L Виробник : KUDOM info-p%20ksi380d40-l.pdf 380VAC; 4-32VDC; 40A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Jednofazowy; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSI380D40-L P KSI380D40-L