KSSK125-1
KSSK125-1 Klein Tools, Inc.
KleinTools_WirePulling_Grips.pdf
Виробник: Klein Tools, Inc.
Description: MED DUTY GRIP OFFSET 1.25"-1.49"
Packaging: Bulk
Material: Steel, Galvanized
Style: Medium Duty
Type: Pulling Grip
Break Strength: 800 lbs
Eye Type: Offset
Mesh Length: 16"
Mesh Type: Closed
Cable Diameter: 1.25" ~ 1.49" (31.7mm ~ 37.8mm)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MED DUTY GRIP OFFSET 1.25"-1.49", Packaging: Bulk, Material: Steel, Galvanized, Style: Medium Duty, Type: Pulling Grip, Break Strength: 800 lbs, Eye Type: Offset, Mesh Length: 16", Mesh Type: Closed, Cable Diameter: 1.25" ~ 1.49" (31.7mm ~ 37.8mm).