Продукція > KYOCERA AVX > KT1612A26000AAW18TBL
KT1612A26000AAW18TBL
KT1612A26000AAW18TBL KYOCERA AVX
KT1612A26000AAW18TBL_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1.65X 1.25X0.55MM SIZE 26MHZ, +/
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 2mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1018 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.65X 1.25X0.55MM SIZE 26MHZ, +/, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Function: Amplitude Control, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 2mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT1612A26000AAW18TBL Виробник : KYOCERA AVX KT1612A26000AAW18TBL_DS.pdf TCXO Oscillators TCXO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
KT1612A26000AAW18TBL KT1612A26000AAW18TBL Виробник : KYOCERA AVX KT1612A26000AAW18TBL_DS.pdf Description: 1.65X 1.25X0.55MM SIZE 26MHZ, +/
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Function: Amplitude Control
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 26 MHz