Продукція > KYOCERA AVX > KT1612A52000ACW18TAN
KT1612A52000ACW18TAN
KT1612A52000ACW18TAN KYOCERA AVX
KT1612A52000ACW18TAN.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 52MHZ, 1.8V,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Frequency: 52 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 52MHZ, 1.8V,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.065" L x 0.049" W (1.65mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Frequency: 52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT1612A52000ACW18TAN KT1612A52000ACW18TAN Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_03282023_H2_23024_0014_KT1612A52000ACW18TA-3134465.pdf TCXO Oscillators 52MHz 1.8V 1.6 x 1.2mm +/-0.5ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
KT1612A52000ACW18TAN KT1612A52000ACW18TAN Виробник : KYOCERA AVX KT1612A52000ACW18TAN.pdf Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 52MHZ, 1.8V,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 52 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
KT1612A52000ACW18TAN Виробник : KYOCERA AVX kt1612a_e.pdf Category: Resonators and Generators
Description: TXCO; 52MHz; -30÷85°C; SMD; 1.65x1.25x0.55mm; 1.8VDC
Type of quartz: TXCO
Frequency: 52MHz
Operating temperature: -30...85°C
Mounting: SMD
Body dimensions: 1.65x1.25x0.55mm
Operating voltage: 1.8V DC