Продукція > AVX / KYOCERA > KT2016A26000ACW18TLG
KT2016A26000ACW18TLG
KT2016A26000ACW18TLG AVX / Kyocera
kt2016_e-1111363.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
TCXO Oscillators 26MHz 1.8Volts -30 to +85C 2x1.6mm
на замовлення 3995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 1.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT2016A26000ACW18TLG KT2016A26000ACW18TLG Виробник : KYOCERA AVX KT2016A26000ACW18TLG_Spec.pdf Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 1.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 1.5mA
Part Status: Obsolete
Frequency: 26 MHz