Продукція > KYOCERA AVX > KT2016K19200ZAW18TRK
KT2016K19200ZAW18TRK
KT2016K19200ZAW18TRK KYOCERA AVX
KT2016K19200ZAW18TRK.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 19.2MHZ, 1.8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 19.2MHZ, 1.8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT2016K19200ZAW18TRK KT2016K19200ZAW18TRK Виробник : KYOCERA AVX KT2016K19200ZAW18TRK.pdf Description: 1.6MM X 1.2MM TCXO, 19.2MHZ, 1.8
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
KT2016K19200ZAW18TRK KT2016K19200ZAW18TRK Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_03282023_H2-23028-0013_KT2016K19200ZAW18TRK(Mouser).pdf TCXO Oscillators 19.2MHz 1.8V 1.6 x 1.2mm +/-0.5ppm