Продукція > KYOCERA AVX > KT2520F16369ACW28TAK
KT2520F16369ACW28TAK
KT2520F16369ACW28TAK KYOCERA AVX
KT2520F16369_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 16.369 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 16.369 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT2520F16369ACW28TAK KT2520F16369ACW28TAK Виробник : AVX / Kyocera kt2520_gps_e-1148510.pdf TCXO Oscillators 16.369MHz 2.8V -30C +85C 2.5x2mm