KUEP-7D15-24
KUEP-7D15-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUEP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 150VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 1500VA
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KUEP-7D15-24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 5 A, KUEP Series, Sockel, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 320ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 150VDC, Relaismontage: Socket, Produktpalette: KUEP Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPST-NO, Kontaktspannung V AC: -, directShipCharge: 25, SVHC: Cadmium oxide.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUEP-7D15-24 KUEP-7D15-24 Виробник : TE Connectivity ENG_DS_KUEP_series_relay_datasheet_1-3356335.pdf General Purpose Relays DPST N.O. 24VDC 10A
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
KUEP-7D15-24 KUEP-7D15-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUEP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KUEP-7D15-24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 5 A, KUEP Series, Sockel, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 320ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 150VDC
Relaismontage: Socket
Produktpalette: KUEP Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: -
directShipCharge: 25
SVHC: Cadmium oxide
на замовлення 37 шт:
KUEP-7D15-24 KUEP-7D15-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_KUEP_series_relay_datasheet_1216-735460.pdf General Purpose Relays DPST N.O. 24VDC 10A