KUEP-7D35-24
KUEP-7D35-24 TE Connectivity
258836705969658ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 24VDC 320Ohm 10A DPST-NO(38.89x35.71x55.55)mm Plain Case Industrial Relay
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук