Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-60K3D-E1000E
KX15-60K3D-E1000E
KX15-60K3D-E1000E JAE Electronics
topics_id=66625&ext_no=06&_lang=en&v=
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN 0.8MM PITCH, 60 POS, PLUG
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.187" (4.75mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm ~ 12mm
Number of Rows: 2
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN 0.8MM PITCH, 60 POS, PLUG, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.187" (4.75mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm ~ 12mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KX15-60K3D-E1000E KX15-60K3D-E1000E Виробник : JAE Electronics topics_id=66625&ext_no=06&_lang=en&v= Description: CONN 0.8MM PITCH, 60 POS, PLUG
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
KX15-60K3D-E1000E KX15-60K3D-E1000E Виробник : JAE Electronics 5508.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors KX14/KX15 Series (0.8 mm Pitch, Board-to-Board Connector)