Продукція > JAE ELECTRONICS > KX15-40K4D-R-E1000E
KX15-40K4D-R-E1000E JAE Electronics
KX14,15_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.226" (5.74mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.226" (5.74mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm, Number of Rows: 2.