KXOB22-12X1 IXYS/Littelfuse
KXOB22-12X1_IXYS.pdf
Виробник: IXYS/Littelfuse
Сонячна батарея, однокристальна, I, мА = 44,6, U,В = 0,5, Iкз, мА = 50, Uвідкр., В = 0,63,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 22x7mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 630MV, Packaging: Tube, Package / Case: Cells, Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm), Type: Monocrystalline, Voltage @ Pmpp: 500 mV, Current @ Pmpp: 44.6 mA, Part Status: Obsolete, Voltage - Open Circuit: 630 mV, Current - Short Circuit (Isc): 50 mA.
Інші пропозиції KXOB22-12X1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: Cells
Size / Dimension: 0.866" L x 0.276" W x 0.074" H (22.00mm x 7.00mm x 1.80mm)
Type: Monocrystalline
Voltage @ Pmpp: 500 mV
Current @ Pmpp: 44.6 mA
Part Status: Obsolete
Voltage - Open Circuit: 630 mV
Current - Short Circuit (Isc): 50 mA
товару немає в наявності
KXOB22-12X1 Виробник : Littelfuse KXOB22-12X1%20IXYS.pdf Littelfuse