KYNAR30AWG50MB
Код товару: 166186
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KYNAR30AWG50MB KYNAR30AWG50MB Виробник : BQ CABLE KYNAR30AWG.pdf Category: Single Core Cable - Solid
Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; black; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460
Type of wire: assembly
Core structure: wire
Kind of core: Cu; silver plated
Number of cores: 1
Core diameter: 30AWG
Wire insulation material: PVDF
Insulation colour: black
Rated voltage: 0.3kV
Operating temperature: -30...135°C
Cable external diameter: 0.5mm
Cable structure: 1x30AWG