KYNAR30AWG50MGR
Код товару: 166187
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Провода монтажні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Wire; 30AWG; wire; Cu; PVDF; green; 300V; 50m; 1x30AWG; Kynar 460
Wire insulation material: PVDF
Insulation colour: green
Rated voltage: 0.3kV
Operating temperature: -30...135°C
Cable external diameter: 0.5mm
Cable structure: 1x30AWG